Hlavná stránka » Stavebniny v okrese: Žilina

ARTCO – Žilina

Okrem toho, že sme prevažne strechárska firma, zabezpečujeme aj predaj škárovacích hmôť, penetračných náterov, farieb, a kopec iného sortimentu pre vaše stavebné projekty.

OBI – Žilina

OBI je jednotkou v oblasti predaja stavebnín a potrieb pre kutilov. V ponuke stavebné materiály, garáže a prístrešky, obklady dlažby, schody a zábradlia, dvere a okná, panely, stavebné drevo.

Blachdomplus – Žilina

Výroba a predaj solídnych striech, plechových krytín, trapézových plechov, klampiarskych prvkov a doplnkov pre montáž.

Stavebniny AZ – Žilina

Internetové stavebniny AZ Žilina predáva stavebný materiál značiek: Heluz, Porfix, Porotherm, Ytong, Termalica, Schwenk, ISOver, Fakro, Velux, Mediterran, Bramac, Tondach, Rigips, Knauf, Baumit, Cemix.

Maslen – Žilina

Slovenský výrobca kvalitných strešných krytín. MASLEN ponúka: škridplech – ľahkú strešnú krytinu, Gapa – oceľová krytina, Steela – špeciálne upravená oceľová krytina, Topdach – ekonomická strešná krytina, Unidach krytina vhodná do zimných podmienok, Uniplech – lacný zakrývací plech, falcovaná strešná krytina, trapézové plechy, fasádny profil Stepro, odkvapový systém, plechové ploty.

Erpos – Žilina

Sme Váš stavebný parnet v novootvorenej predajni ponúkame materiál od najlepších výrobcov. Vďaka našej stavebnej činnosti vieme odporučiť najideálnejší materiál pre Vás.

Replast – Žilina

Všetko od podlahy po strechy – polystyrén na zateplovanie a výrobky z polystyrénu, fólie z PE na fóliovníky, čierne fólie, varovné, vrecia, PPR rúry a tvarovky, PVC strešné žľaby a zvody farebné, PVC rúry a tvarovky – odpadové, kanalizačné, tlakové, RPe – hadice na vodovodné prípojky priemeru 20 až 63 mm, strešná krytina Vlnex 100×150 […]

Slosmat – Žilina

Široká ponuka stavebných materiálov. Už viac ako 20 rokov na trhu, člen aliancií SOAS.