Hlavná stránka » Stavebniny v okrese: Trnava

OBI – Trnava

OBI je jednotkou v oblasti predaja stavebnín a potrieb pre kutilov. V ponuke stavebné materiály, garáže a prístrešky, obklady dlažby, schody a zábradlia, dvere a okná, panely, stavebné drevo.

Ruukki – Trnava

V Ruukki Express Trnava predávame vysokokvalitné oceľové strešné krytiny, odkvapový systém, bezpečnostné produkty a príslušenstvo.

TECHSTAV – Trnava

Vyrábame betónové výrobky (tvárnice nosné, stĺpové, priečkové, debniace dielce, dielce vlnkové, stropný systém. No v predaji aj kompletný stavebný materiál od overených výrobcov.

Maslen – Trnava

Slovenský výrobca kvalitných strešných krytín. MASLEN ponúka: škridplech – ľahkú strešnú krytinu, Gapa – oceľová krytina, Steela – špeciálne upravená oceľová krytina, Topdach – ekonomická strešná krytina, Unidach krytina vhodná do zimných podmienok, Uniplech – lacný zakrývací plech, falcovaná strešná krytina, trapézové plechy, fasádny profil Stepro, odkvapový systém, plechové ploty.

ISOVER – Trnava

Oficiálna predajňa spoločnosti ISOVER (SAINT-GOBAIN). ISOVER je výrobca a predajca s najširším sortimentom izolácií na Slovensku.

BenoLeitner – Trnava

Fasidne obklady, tehlové obklady, pálená hlina, betónové obklady, kamenné obklady, umelý kameň, prírodný kameň.

Slay – Trnava

Predávame stavebný materiál od základov po strechu vrátene stavebnej chémie a materiálu pre okolie stavby.

LADplus – Trnava

Všetko na strechu pod jednou strechou. Sme lídrom v predaji materiálu pre stavbu strechy v Trnavskom a Pišťanskom okrese.