Hlavná stránka » Stavebniny v okrese: Spišská Nová Ves

Qatro – Spišská Nová Ves

Kvalitný sortiment výrobkov pre stavebníctvo, vnútorné vybavenie stavieb a okolie rodinných domov. Široká paleta komínových systémov.

Prodach – Spišská Nová Ves

Strešné stavebné materiály a materiály so zameraním na interiérové a exteriérové izolácie, sadrokartón, profily a príslušenstvo.

Klešč – Spišské Vlachy

Materiál pre stavbu s možnosťou vykládky na stavenisku. V našej ponuke sa nachádza: štrky, piesky, cement, vápno, malta, stavebná chémia, pórobetón, tehly, strešný krytina, komíny, hutný materiál, sadrokartón, izolácie, sanita, podlahy, obklady, dlažba, farby, omietky, okná, dvere, výrobky z betónu.

Stova Baumarket – Spišská Nová Ves

Cement, vápno, murovacie materiály, tehly, porobetón, betónové výrobky, šalovacie dielce, zámkové dlažby, obrubníky a ploty, Cetris dosky, malty, omietky, potery a lepidlá, zatepľovacie systémy, strešné krytiny, príslušenstvo k sstrechám, strešné okná, komínové systémy, izolácie, hutný materiál, hydroizolácia, sadrokartónové dosky a stropné pohľady, zárubne, odvodňovacie žľaby, plastové obklady.

Bečarik – Spišská Nová Ves

Stavebné materiály: sadrokartón Knauf, izolácie Orsil a Isover, strešné krytiny, obklady a dlažby, dvere, sprchové kúty, polystyrény, fólie, omietky a malty, stavebná chémia, dosky Fermacell, zatepľovacie systémy, stropné kazety, keramické obklady a sanita.

Gizi – Spišská Nová Ves

Stavebniny so sortimentom: tehly, tepelné izolácie, strešné krytiny, sadrokartónové systémy, pórobetón, podlahy, omietky, hutný materiál, cement.