Hlavná stránka » Stavebniny v okrese: Prievidza

OBI – Prievidza

OBI je jednotkou v oblasti predaja stavebnín a potrieb pre kutilov. V ponuke stavebné materiály, garáže a prístrešky, obklady dlažby, schody a zábradlia, dvere a okná, panely, stavebné drevo.

Ruukki – Prievidza

V Ruukki Express Prievidza predávame vysokokvalitné oceľové strešné krytiny, odkvapový systém, bezpečnostné produkty a príslušenstvo.

Orva color – Prievidza

Sadrokartónový systém, obklady z lícových tehál a z prírodného ušľachtilého kameňa, zámkovú dlažbu, stropné podhľady murovací materiál, OSB dosky, anhydridové potery, cement a mnoho iných stavebných materiálov

Maslen – Prievidza

Slovenský výrobca kvalitných strešných krytín. MASLEN ponúka: škridplech – ľahkú strešnú krytinu, Gapa – oceľová krytina, Steela – špeciálne upravená oceľová krytina, Topdach – ekonomická strešná krytina, Unidach krytina vhodná do zimných podmienok, Uniplech – lacný zakrývací plech, falcovaná strešná krytina, trapézové plechy, fasádny profil Stepro, odkvapový systém, plechové ploty.

Hidex – Nitrianske Pravno

Tepelné minirálne izolácie KNAUFINSULATION, polsystyrén SLOVIZOL, OSB dosky KRONOPOL, strešné a podstrešné fólie JUTA, strešné okná VELUX, murovacie materiály PORFIX, tehliarske výrobky BRITTERM.

Merkury Market – Prievidza

Naša ponuka obsahuje vyše 50.000 materiálov pre stavbu a zariadenie interiéru. Naše predajne sú určené pre každého stavebníka ktorý chce stavať a renovovať lacnejšie. Vďaka bezkonkurenčným cenám je ponuka vhodná aj pre firmy, ktoré sa zaoberajú stavbou, rekonštrukciou alebo zariaďovaním domu, bytu, záhrady.

Gombarčík – Prievidza

Stavebniny Gombarčík – Uhoľné sklady predaj stavebnín a doplnkového stavebného materiálu v Prievidzi.

Gombarčík – Nováky

Stavebniny Gombarčík predaj stavebnín a doplnkového stavebného materiálu v Novákoch.