Hlavná stránka » Stavebniny v okrese: Poprad

OBI – Poprad

OBI je jednotkou v oblasti predaja stavebnín a potrieb pre kutilov. V ponuke stavebné materiály, garáže a prístrešky, obklady dlažby, schody a zábradlia, dvere a okná, panely, stavebné drevo.

HIROPRO – Svit

Rozsiahla ponuka stavebnín pre kompletnú stavbu. Pomoc pri výbere vhodného stavebného materiálu.

Tatry – Poprad

Materiál pre hrubú stavbu a materiál pre vonkajšiu a vnútornú úpravu.

Maslen – Poprad

Slovenský výrobca kvalitných strešných krytín. MASLEN ponúka: škridplech – ľahkú strešnú krytinu, Gapa – oceľová krytina, Steela – špeciálne upravená oceľová krytina, Topdach – ekonomická strešná krytina, Unidach krytina vhodná do zimných podmienok, Uniplech – lacný zakrývací plech, falcovaná strešná krytina, trapézové plechy, fasádny profil Stepro, odkvapový systém, plechové ploty.

Klocok – Hranovnica

Vyrábame a ponúkame prírodnú alternatívu k betónu a asfaltu. V ponuke prefabrikovaný architektonický betón, prefabrikovaný kameň, špeciálne výrobky z betónu ostatné stavebniny.

CŠO – Poprad

Kompletný sortiment stavebného materiálu od najznámejších výrobcov.

Woodcote – Poprad

Woodcote stavebné centrum. Predaj vysoko kvalitných stavebných materiálov.

Merkury Market – Poprad

Naša ponuka obsahuje vyše 50.000 materiálov pre stavbu a zariadenie interiéru. Naše predajne sú určené pre každého stavebníka ktorý chce stavať a renovovať lacnejšie. Vďaka bezkonkurenčným cenám je ponuka vhodná aj pre firmy, ktoré sa zaoberajú stavbou, rekonštrukciou alebo zariaďovaním domu, bytu, záhrady.