Hlavná stránka » Stavebniny v okrese: Michalovce

POPÉLY STAVEBNINY

V našej ponuke nájdete široký sortiment štrkov, pieskov a kameňov, ktoré slúžia ako vynikajúci stavebný materiál, hutný materiál a kvalitné suché rezivo. Okrem toho ponúkame aj široký výber náradia, palivového dreva a spojovacieho materiálu pre vaše projekty. Nezabúdame ani na dôležité aspekty ako voda a kanalizácia, kvalitné ploty a pletivá, záhradkárske potreby a široký výber […]

Maslen – Michalovce

Slovenský výrobca kvalitných strešných krytín. MASLEN ponúka: škridplech – ľahkú strešnú krytinu, Gapa – oceľová krytina, Steela – špeciálne upravená oceľová krytina, Topdach – ekonomická strešná krytina, Unidach krytina vhodná do zimných podmienok, Uniplech – lacný zakrývací plech, falcovaná strešná krytina, trapézové plechy, fasádny profil Stepro, odkvapový systém, plechové ploty.

Merkury Market – Michalovce

Naša ponuka obsahuje vyše 50.000 materiálov pre stavbu a zariadenie interiéru. Naše predajne sú určené pre každého stavebníka ktorý chce stavať a renovovať lacnejšie. Vďaka bezkonkurenčným cenám je ponuka vhodná aj pre firmy, ktoré sa zaoberajú stavbou, rekonštrukciou alebo zariaďovaním domu, bytu, záhrady.

Insi – Michalovce

Stavebniny Insi Michalovce – predaj stavebnín, stavebné práce, predaj preimyselných hnojív.

Stavmat – Michalovce

Najširší sortiment stavebných materiálov. Stavebný materiál skladom, možnosť dopravy na stavenisko. Vernostné, množstevné zľavy a poradenstvo pri kúpe stavebného materiálu. Pomoc pri výbere tovaru či pri zariaďovaní kúpeľne.