Hlavná stránka » Stavebniny v okrese: Martin

OBI – Martin

OBI je jednotkou v oblasti predaja stavebnín a potrieb pre kutilov. V ponuke stavebné materiály, garáže a prístrešky, obklady dlažby, schody a zábradlia, dvere a okná, panely, stavebné drevo.

TEBAU – Sučany

Najširšia ponuka materiálu, debnenia, lešenia a spotrebného materiálu.

Sy Bricks – Martin

Dlažby a materiál pre spevnenie – terasa, chodník vjazd. Murované oplotenie pre dom či záhradu s možnosťou dovozu a vykládky nakúpeného materiálu.

Parapetrol – Martin – Ďanová

Predajňa so stavebným materiálom. Prevádzky v mestách: Bratislava, Šurany, Prešov, Lučenec, Martin. V Humennom prevádzkovaná predajňa spoločnosťou BAUTEKO.

Stavmat – Martin

Najširší sortiment stavebných materiálov. Stavebný materiál skladom, možnosť dopravy na stavenisko. Vernostné, množstevné zľavy a poradenstvo pri kúpe stavebného materiálu. Pomoc pri výbere tovaru či pri zariaďovaní kúpeľne.

Stavebniny Žabokreky – Martin

Predaj stavebného matriálu: sadrokarón, komíny, stropy, podlahy, okná, schody, kúpeľne, farby, pece krby, silikóny, tmely, izolácie, hydroizolácie, tvárnice, ploty, dlažby, obklady, kanalizačný systém, plasty, chémia, kotúče, odvodňovacie systémy.

Stavivá Garaj – Martin

Predaj stavebného materiálu, hutný materiál, hydroizolácie, murovacie systémy, komínové systémy, krytiny a strešné doplnky, odvodňovacie systémy, plech, tepelné izolácie, kotviace a armovacie prvky, práškové zmesi, povrchové úpravy, stavebná chémia, výplne otvorov, suchá stavba, keramické obklady a dlažby, zdravotná keramiky, záhradná architektúra, stavebné náradie. Doprava a skladanie materiálu vlastnými autami.

Stavivá Garaj – Príbovce

Predaj stavebného materiálu, hutný materiál, hydroizolácie, murovacie systémy, komínové systémy, krytiny a strešné doplnky, odvodňovacie systémy, plech, tepelné izolácie, kotviace a armovacie prvky, práškové zmesi, povrchové úpravy, stavebná chémia, výplne otvorov, suchá stavba, keramické obklady a dlažby, zdravotná keramiky, záhradná architektúra, stavebné náradie. Doprava a skladanie materiálu vlastnými autami