Hlavná stránka » Stavebniny v okrese: Banská Bystrica

OBI – Banská Bystrica

OBI je jednotkou v oblasti predaja stavebnín a potrieb pre kutilov. V ponuke stavebné materiály, garáže a prístrešky, obklady dlažby, schody a zábradlia, dvere a okná, panely, stavebné drevo.

Maslen – Banská Bystrica – Badín

Maslen sa nachádza na ceste Banská Bystrica – Sliač (nie v obci Badín). Maslen je slovenský výrobca kvalitných strešných krytín. MASLEN ponúka: škridplech – ľahkú strešnú krytinu, Gapa – oceľová krytina, Steela – špeciálne upravená oceľová krytina, Topdach – ekonomická strešná krytina, Unidach krytina vhodná do zimných podmienok, Uniplech – lacný zakrývací plech, falcovaná strešná […]

HaVe – uni – Banská Bystrica

Zámková dlažba, murovacie tvárnice, materiál pre odvodnenie, sortiment pre záhradu, strešné okná, obudníky, fólia pria od výrocu ku Vám. Možnosť nákupu za akciové ceny.

Merkury Market – Banská Bystrica

Naša ponuka obsahuje vyše 50.000 materiálov pre stavbu a zariadenie interiéru. Naše predajne sú určené pre každého stavebníka ktorý chce stavať a renovovať lacnejšie. Vďaka bezkonkurenčným cenám je ponuka vhodná aj pre firmy, ktoré sa zaoberajú stavbou, rekonštrukciou alebo zariaďovaním domu, bytu, záhrady.

AVG group – Vlkanová

Predávame a dodávame AVG systémy, tepelnoizolačné sendvičové systémy AVG, alumíniové kompozitné (ACP) fasády a interiéry, laminátové kompaktné fasády AVG, Tropézové profily AVG, transparentné (presklené) fasády, okná, dvere, presvetlovacie prvky AVG, strešné systémy AVG, príslušenstvo k systému AVG, dvere priemyselné, chladiarenské, mraziarenské, oceľové kontrukcie viacúčelové a halové objekty, ukončovacie a hygienické profily, prestupové manžety.